Obvestila november 2018

V mesecu novembru prvi petek sovpada z praznikom Vernih rajnih. Zato bom bolne in ostarele obiskoval, ter jim prinašal zakramente v petek 2. novembra malce kasneje kot običajno. Zvečer ne bo svete maše in ne bo blagoslova z Najsvetejšim zakramentom. Ter odpadejo uradne ure.

Tudi letos bo Miklavžev večer. Pridne otroke prijavite v župnišču do 25. novembra. Prispevek je 13 € na otroka.

Adventna delavnica bo potekala v župnišču v Dolenji vasi, 1. decembra od 9-ih do 12-ih. S seboj prinesite sveče in ogrodje, ostalo dobite v župnišču. Lepo vabljeni, SKAVTI RIBNICA

ZBIRANJE STAREGA PAPIRJA

Ribniški skavti vabijo na zbiralno akcijo starega papirja. Papir in ločen karton nam lahko pripeljete pred župnišče v Dolenji vasi. Zbiranje bo potekalo 10. novembra 2018 od 9h dopoldan do 12h v Dolenji vasi na parkirišču pred cerkvijo. V primeru, da kdo ne more dostaviti papirja, lahko pokliče na telefonsko številko 068195314 (Klemen), da se zmenimo za prevzem in odvoz.

Prispevek od zbiranja papirja bo šel za redno delovanje skavtov. Hvala, ker skrbite za Skavte in naše okolje!