Obvestila september 2019

SPREMEMBNA URNIKA

Od septembra dalje bodo svete maše v župnijski cerkvi ob 18-ih razen ob ponedeljkih in sredah ko bodo ob 17-ih, ter ob sobotah in torkih, ko bodo ob 8-ih.

Ob ponedeljkih ne bo več uradnih ur. Mašni nameni se zbirajo od prvega petka v mesecu do 15. v mesecu za en mesec naprej.

ZAHVALA

Hvala vsem, ki nedeljo za nedeljo v ugodnih in neugodnih okoliščinah vztrajno obiskujete nedeljsko sveto mašo, prejemate ostale zakramente in častite Najsvetejši zakrament. To slednje zadržuje Božjo kazen in užaljenost. S prejemanjem zakramentov dajete upanje in smisel življenja tudi meni duhovniku, ker je to duhovnikova primarna služba. Hvala tudi vsem, ki darujete svoje molitve in žrtve za nove duhovne poklice in stanovitnost že poklicanih.